nav-left cat-right
cat-right

Wygraj grillowanie z Leroy MerlinPoczątek wiosny, przynajmniej tej kalendarzowej w Polsce, to czas, kiedy w sklepach pojawia się nowy asortyment, profesjonalnie nazywamy to zdarzenie nową kolekcją. Tak jak sprawa ma się odstawienia na zaplecze zimowych kurtek w punktach z odzieżą, tak w sklepach ze sprzętem stricte ogrodowym okres wiosna-lato ma jeszcze większe znaczenie. Tak jest właśnie w Leroy Merlin, gdzie powitanie wiosny oznacza także prezenty, które może przynieść nam wielkanocny zajączek, ten który przychodzi na czas, jak i ten spóźniony.

My Polacy, dużo się mówi o naszych wadach i zaletach, że potrafimy dużo tego i tamtego, ale jedno jest pewno, potrafimy jak nikt dużo grillować. Dlatego też potrzebujemy dużo podpałek, dużo brykietu, dużo kiełbasek, dużo karkówki i wreszcie porządnego urządzenia. Takie właśnie możemy zgarnąć w konkursie od francuskiej sieciówki. Specjaliści, znani ze swojej szerokiej wiedzy, pojmowanej niemal tak jak ta, starożytnych Bogów na greckim Olimpie, powiadają, że firma Weber, to wśród producentów grilli prawdziwy Mercedes. I mowa tutaj o tych naprawdę dobrych, starych Mercedesach, tych z silnikami nie do zdarcia, jak chociażby w słynnym białym Mercedesie 207. Porównanie to znalazło się tutaj nie bez kozery, bo za wartość najlepszych modeli od Webera kupilibyśmy nawet auto, a może nawet dwa, jakby się nam dobrze poszczęściło w komisie. Nic jednak dziwnego. Wysokiej jakości grill węglowy, system czyszczący One-Touch, popielnik, termometr i inne wręcz kosmiczne funkcje, to prezentuje sobą właśnie ta marka.

Co należy zrobić, że pokusić się o wygraną od Webera? Wszystko odbędzie się tak popularną drogą sms-ową, w której otrzymujemy pytanie, odpowiadamy, a później to już pozostaje nam tylko smażyć kiełbaski. Szczegóły znajdziecie w sklepie internetowym Leroy Merlin. Warto się spieszyć z tego względu, że szybkość może mieć podwójne znaczenie, a nawet potrójne, bo oprócz super szybkich urządzeń do grillowania, możecie wygrać super szybki wyjazd na super szybkie zawody Formuły 1. Choć powrót na tor Roberta Kubicy jest wciąż niepewny, to z pewnością warto zobaczyć te śmigające przed oczami małe kółka.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
doniczki
Ekologiczny ogród

Ekologia jest bardzo modna i bardzo zdrowa. O tym wie każdy kto choć w minimalnym stopniu interesował się zdrowym stylem...

Zamknij