nav-left cat-right
cat-right

Własny ogród na wczasach?

Własny ogród na wczasach?


basen Wymarzone wakacje nie muszą kojarzyć się z drogim lotem w daleki kraje. Nie wszyscy przecież lubią wypoczynek w formie całodniowego wylegiwania się na plaży, czy kąpieli w słonym morzu.
A co jeśli czekamy na wakacje,wreszcie wyjeżdżamy, a pogoda płata nam figla i serwuje tydzień deszczu? Albo pięciogwiazdkowy hotel okaże się tylko jednogwiazdkową kajutą?
Nigdy nie możemy być pewni, że wszystko się uda. Może zatem warto poszukać innych rozwiązań.
Polska to piękny kraj. Wystarczy troszkę rozejrzeć się dookoła by odnaleźć ciekawe jeziora lub miejscowości górskie. Może zamiast corocznego wydawania niemałych pieniędzy na kilka dni przyjemności kupmy działkę nad jeziorem, czy nad morzem, którą przystosujemy do swoich potrzeb.

hamak
Nie musimy od razu budować na niej dużego domu. Wystarczy mały domek letniskowy z łazienką i pokojem. Wtedy będziemy mieli alternatywę na każdy czas wolny. Przy wolnym weekendzie spakujemy rzeczy i ruszymy w drogę. Bez planów i nerwów, że coś się nie uda.
Nasz domek letniskowy możemy upiększyć i uprzyjemnić różnymi elementami: hamakiem, ogrodzeniem z żywopłotu, altanką, kolorowymi kwiatami.

jezioro
W zależności od wielkości działki możemy także zaprojektować basen, by dodać sobie jeszcze więcej luksusu.
Plusem takiego rozwiązania jest fakt, że nie ma możliwości że coś nam się nie będzie podobać. W końcu wszystko sami zaprojektujemy i dopilnujemy by wszystko było na jak najwyższym poziomie.
Co ważne ceny działek bywają w ostatnim okresie naprawdę konkurencyjne. Szczególnie te usytuowane w mało znanych miejscowościach nad jeziorem.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kominek w ogrodzie

Odpoczynek w ogrodzie czy na tarasie kojarzy nam się przede wszystkim z wiosną, latem i wczesna jesienią, gdy jeszcze jest...

Zamknij