nav-left cat-right
cat-right

Stuninguj swój ogród!

Stuninguj swój ogród!


ogrod Podobno nie ma takiego ogrodu, którego nie da się ulepszyć. Ogród to miejsce wypoczynku i kontaktu z naturą, warto więc zadbać o to, by był piękny i funkcjonalny.

Wiele osób nawet nie próbuje hodować w swoim ogrodzie czegoś innego niż trawa. Często jednak ogród raz urządzony, praktycznie sam będzie się utrzymywał. Wystarczy posiąść kawałki tajnej wiedzy ogrodniczej i podejść do tematu strategicznie. Wiele praktycznych porad oferuje sklep Castorama. Tutaj, poza produktami, które możemy zamówić pod nasze drzwi, możemy liczyć na darmowe porady, dzięki którym sami siebie zadziwimy.

Wiele prac ogrodowych możemy wykonać i zaplanować samodzielnie. Pieniądze, wydane na wynajęcie profesjonalnego ogrodnika, możemy przeznaczyć na przyjemniejsze zakupy. Jeśli chcemy przekształcić nasz ogród w rasowe centrum rozrywki, nic prostszego. Dzisiaj nie trzeba wielkiej rewolucji, by mieć basen czy domek w ogrodzie. Wiele sklepów oferuje gotowe i stosunkowo tanie elementy do odmiany ogrodu. Jeśli mamy czas i chęci, warto pewne elementy wykonać samemu. Zacząć można od wykonania prostego, za to bardzo przydatnego elementu – kompostownika.

Ogród bez kompostownika jest jak król bez korony. Kompostownik to absolutne centrum energetyczne dla naszych roślin. Samo zbudowanie kompostownika jest bardzo łatwe, potem wystarczy rozkręcić jego działanie i będziemy mieć darmowe i odnawialne źródło roślinnych smakołyków.

Ogród to często także i garaż, a więc może czas na nową bramę garażową z Castoramy?

Dodatki to najprzyjemniejsza część planowania ogrodu. Tutaj można poszaleć – wolimy hamak czy huśtawkę, grill mały czy duży? Jest wiele dodatków, które ożywią każdy ogród i sprawią, że wakacje będzie można śmiało spędzać we własnym ogrodzie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Skuteczne sposoby na walkę ze szkodnikami

Pielęgnacja ogródka jest ważna na kilku poziomach. Jedną z nich jest uciążliwa walka ze szkodnikami. Zarówno tymi mniejszymi jak i...

Zamknij