nav-left cat-right
cat-right

Domek ogrodowy dla dzieci – atrakcyjny element ogrodu

Domek ogrodowy dla dzieci – atrakcyjny element ogrodu


Zbliża się wiosna, miejmy nadzieję, że będzie ciepło, a zatem warto pomyśleć, jak można uatrakcyjnić zabawę własnych dzieci. Większość lubi spędzać czas na dworze – szczególnie kiedy zaczyna robić się ciepło. Oprócz tego dzieci chętnie chowają się w namiotach i domkach ogrodowych. Warto tu mieć na uwadze pomysł, na który raz wpadł Muminek – zbudował sobie własny domek do zabaw.

W tym sezonie ciekawe domki pojawiły się w większych sklepach

Przeglądałem oferty sklepów i zainteresowały mnie nowe i stosunkowo niedrogie rodzaje domków dla dzieci. Wykonane bardzo solidnie, z zaokrąglonymi kątami by zminimalizować niebezpieczeństwo. Budując taki domek samemu trzeba mieć na względzie nie tylko bezpieczeństwo, ale też użyteczność i trwałość. Zakup materiałów z pewnością wyjdzie taniej, ale na fachu naprawdę trzeba się znać, by dzieciom nie stała się krzywda.

Produkty dystrybuowane w różnych większych sklepach jak Leroy Merlin, Obi są pod tym względem coraz ciekawsze.

Na co warto zwrócić uwagę?

Leroy Merlin ma w swoim sklepie interesującą ofertę  :

  • Na uwagę zasługuje z pewnością zakrywana od góry piaskownica – chroni piasek nie tylko przed deszczem, ale również przed niepożądanymi zwierzętami – cena 187 zł.
  • Interesująca jest również chatka wiejska wykonana z tworzywa sztucznego o rozmiarach nieco większych niż metr sześcienny. Chatka wykonana jest z tworzywa sztucznego co zapewnia izolację, jest delikatne i nadaje się do letnich zabaw. Wiosną i jesienią może posłużyć za składzik i dzieci z chęcią będą chowały w niej drobne przedmioty

 

Hitem jest domek dziecięcy, do którego wchodzi się po drabince

Domek JUNIOR POLPRO wykonany z drewna sosnowego wysoki prawie na 3 metry (z dachem) ma balkon i w pełni zabudowane wnętrze o łącznej powierzchni powierzchni szer. 110 cm x gł. 171 cm. Muszę przyznać, że na rynku nie widziałem podobnego produktu już od dwóch lat. Kosztuje niecałe 1,300 zł, a w dodatku można go łatwo pomalować.

 

Ciekawe domki widziałem też w OBI – niestety niepiętrowe, a szkoda, bo chyba każdy ma ochotę się wspinać. Niestety ich oferta nie jest tak łatwo dostępna w internecie i konkretnych modeli trzeba poszukać w lokalnych sklepach.

chatka dla dzieci

zdjęcia: foter.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dylematy mebli ogrodowych!

Długo pracowaliśmy na to by nasz ogród wyglądał rzeczywiście bardzo luksusowo. Piękny taras, wyłożony równiutko płytkami, z daszkiem z palonego...

Zamknij