nav-left cat-right
cat-right

Strefa relaksu w ogrodzie

Strefa relaksu w ogrodzie


Kiedy przychodzisz z pracy zamiast wypoczynku przed telewizorem warto wybrać ten na świeżym powietrzu. Jeśli masz mały ogród wystarczy go odpowiednio zaaranżować, tak by kawałek trawy posłużył Ci do relaksującego wypoczynku. W artykule podpowiadamy, jak stworzyć praktyczną strefę relaksu w ogrodzie. Skorzystaj z naszych propozycji i ciesz się słońcem letnich dni!

Hamak i leżak

Okazuje się, że mały ogród daje duże pole do popisu dla miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu – zainspiruj się pomysłami na atrakcyjny ogród z domifikacji. Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby poleżeć na hamaku lub leżaku w ogrodzie. Jeśli masz do dyspozycji drzewa, wystarczy, że zamontujesz między nimi hamak. Jeśli twój ogródek to jedynie zielona murawa, skorzystaj ze składanych leżaków z wygodnymi poduszkami. Teraz tylko kapelusz słomkowy na głowę, zimna lemoniada w dłoń i książka. Szykuje się udany wypoczynek i piękna opalenizna!

Kącik do grillowania

Nawet w małym ogrodzie musi znaleźć się miejsce na grill. Możesz wybrać model gazowy czy elektryczny, a wielkość sprzętu uzależnić od posiadanego miejsca. Jeśli jesteś mistrzem grillowej ceremonii, skorzystaj z murowanych grilli. Na dużym ruszcie zmieścisz i mięso, i warzywa, i ryby. Jeśli planujesz ucztę z przyjaciółmi nie zapomnij o stoliku z krzesłami. Taki zestaw wypoczynkowy sprawdzi się także przy porannej kawie czy popołudniowym obiedzie. Ciesz się słońcem.

Bujana ławka i romantyczny klimat

Letnie wieczory są bardzo urokliwe, dlatego warto wykorzystać okazję i wyposażyć ogródek w bujaną ławkę. Będziesz mógł na niej wypocząć w miłym towarzystwie. Lubisz romantyczną atmosferę? Doświetl ogród wieczorem (powstanie wrażenie nowoczesnego ogrodu). Możesz wykorzystać solarne oświetlenie, które nie potrzebuje energii elektrycznej do działania. Bardzo klimatycznie będą także wyglądały latarenki ze świecami, jak i cotton ballsy zawieszone na tarasie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wybór kosiarki nie jest łatwy. O czym pamiętać?

Nim wybierzemy kosiarkę do trawy, to najpierw sprawdźmy, co mają do zaaferowania różni producenci. Warto też sprawdzić uwagi i opinie...

Zamknij