nav-left cat-right
cat-right

Witam na blogu o ogrodach!

Witam na blogu o ogrodach!


Witam serdecznie na moim blogu, który w całości poświęcę mojemu zamiłowaniu do ogrodów. Od kilku lat jestem wielką fanką ogrodów i ogródków, a także wszelkich kwiatów balkonowych i tych przeznaczonych na taras. Mam nadzieję, że znajdę chociaż kilku stałych użytkowników, którzy to będą mnie mobilizować do tworzenia tego blogu.

Znajdziecie tu wpisy na temat różnych typów ogrodów, opisy poszczególnych, najpiękniejszych ogrodów świata, a także różnego rodzaju porady na temat ogrodnictwa.

Już od jakiegoś czasu planowałam zacząć pisać o tym, co mnie interesuje, bo przecież najlepszy blog to taki, który pisze się o czymś, co się kocha. I właśnie dlatego postanowiłam podzielić się z Wami moim refleksjami na temat ogrodnictwa. Jeśli ktoś z Was będzie chciał, abym o czymś napisała, proszę o komentarze. Jeśli ktoś będzie chciał ze mną o czymś podyskutować, proszę się nie wahać, jestem otwarta na wszelką konstruktywną krytykę. Zapraszam do dyskusji serdecznie!

Wiosna idzie bardzo powoli, jednakże właśnie się zbliża. Wydaje mi się, że to najlepszy okres, by zacząć pisać blog, bo przecież to właśnie teraz, bo po zimowej przerwie, przyszedł czas na porządki ogrodowe.

To chyba tyle słowem wstępu. Mam nadzieję, że zachęciłam Was do powrotu na ten blog. Chętnych zapraszam do subskrypcji poprzez RSS

Comments are closed.