nav-left cat-right
cat-right

Gorące okazje w Leroy MerlinJest lato, jest słońce i jest czasami niesamowicie gorąco. Kiedy indziej moglibyśmy się idealnie wpasować w letnie okazje w sklepach Leroy Merlin, jak nie teraz. Jeśli dbamy na każdym kroku o nasz ogródek, ale także o nasze indywidualne potrzeby, to powinniśmy zwrócić uwagę na kilka bardzo przystępnych przedmiotów.

Osobiście skusiłbym się na cztery niezwykle pożyteczne urządzenia, których łączny koszt nie przekroczyłby nawet 200 polskich złotych, a to jak na przyrządy ułatwiające nam życie całkiem niewiele.

Zaczynamy od najdroższych, aby robiło nam się coraz milej. A więc na początek pojemnik na kółkach, którego możemy też nazywać taczką. Jego cena nie przekracza 85 złotych, a przyda się zawsze tam, gdzie będzie trzeba zabrać trochę liści, mniejszych gałęzi czy suchej trawy. Co więcej, przydatny może być nie tylko w ogrodzie, ponieważ z łatwością wpasuje się do stricte domowych zadań.

Nie płacąc całych 75 złotych nabędziemy jednoosobowy hamak – kolorowy, mocny i funkcjonalny. To idealny element na relaks w naszym ogrodzie. Hamak jest urządzeniem, które potrafi niezwykle odprężyć człowieka nawet po ciężkim dniu pracy.

Trzecie urządzenie to rollerborder, który w okazyjnej cenie nie wyniesie nawet 10 złotych, a więc chcąc zamknąć się w przysłowiowych dwóch „stówach”, możemy zdecydować się na dwa. Co to nam daje takie urządzenie? Rollerborder to mały, przyziemny płotek złożony z drewnianych klocków. Świetnie sprawdza się przy ogrodowych ścieżkach bądź pośród roślin czy kwiatów.

Za niecałego „piątaka” możemy dokupić do naszej kolekcji pochodnie bambusowe, które po pierwsze tworzą niezwykły i niepowtarzalny klimat w naszym ogrodzie, a po drugie potrafi w małym, ale jednak stopniu zniechęcić owady do wieczornego nagabywania.

Comments are closed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak wybrać najlepsze meble ogrodowe?

Wybierając meble ogrodowe, nie warto kierować się wyłącznie pierwszym wrażeniem i wyglądem mebli. Tutaj bardzo duże znaczenie ma materiał, z...

Zamknij